O nás

Ing. Mgr. Veronika Bílá Sýkorová

Majitelka - lektorka jógy

Joga mě doprovází bezmála 13 let. Věnuji se především dynamickým stylům jógy, jako je power jóga, ashtanga jóga, vinyasa jóga nebo slow flow jóga. Jsem certifikovanou lektorkou power jogy a vinyasa jógy z Power Yoga Akademie a absolvovala jsem Základy Ashtanga jógy na AYSP, kurz YIN yogy, pranjamy a meditace na YOfyz pod vedením indického učitele. Dále kurz jógy pro těhotné a jsem také certifikovaný lektor AirAcro.

V posledních letech jsem se zaměřila i na stravu a stala jsem se výživovým poradcem, kurz jsem si dělala na FTVS Karlovy univerzity. 


Monika Szegenyová

Lektorka hatha jógy a dětské jógy

Jsem pedagogem volnočasových aktivit v DDM Jirkov. Učím keramiku a jógu. Jógu jsem začala cvičit před 9 lety.Míša Hřibovská

Lektorka dynamické jógy - jóga pro pevný střed těla

S jógou jsem se poprvé osobně seznámila v těhotenství mé dnes již osmileté dcery a dneska už si život bez jógy nedokážu představit. Úplně jsem jí propadla. Až tak, že jsem se rozhodla jógu předávat dál a stala se certifikovanou lektorkou jógy. Jsem stále na cestě a pořád se učím něco nového a hlubšího.
Baví mě překonávat své hranice (hlavně ty v hlavě) a zkoušet nové věci inspirovaná heslem: "To jsem ještě nedělala, to mi určitě půjde! Zajímá mě vše týkající se zdraví a vitality. Rozhodla jsem se totiž, že já nikdy nebudu stará a nemocná. A tak to prostě bude
Už se na vás moc těším na svých lekcích.


Dana Radimcová

Lektorka jógové terapie

Mé jméno je Dana Radimcová a józe se věnuji přes dvacet let. Certifikovaný kurz jógy trvající bezmála jeden rok jsem absolvovala v loňském roce v Praze pod vedením skvělých lektorek. K tomu přibyly další semináře a přednášky o józe, jako jóga pro děti, jóga a fyziologie, meditace a na další už se předem těším. Je mi bližší méně dynamické cvičení, jemná jóga, jin jóga či jóga pro seniory. Jógu vnímám jako cestu k lepšímu zdravotnímu stavu, k dobré náladě , k harmonii i ke štěstí. Je na ní stále co poznávat a co se učit.

"Jóga je tak hluboká, že se cítím věčným začátečníkem". Ifet Hodžič v knize Ananda jóga-jóga radosti


Ing.  Jana Cibochová

lektorka ranní jógy

,,Yoga v mém životě hraje hlavní roli, a to ne jen proto, že se věnuji bojovému umění osmi končetin Muay thai, ale 8 stupňů yogy si našlo svoje místo v mém životě už před 20ti lety. V začátcích jsem yogu vnímala jako většina západních lidí, a to jen jako nějaký zajímavý tělocvik. Postupem času jsem však propadala daleko hlouběji, začala jsem poznávat, že yoga je život a všechno kolem nás. Trenérství a práci s lidmi se věnuji přes 15let. Prvních 6let jsem vedla hlavně sportovní tréninky a dynamické formy yogy pod záštitou společnosti Nike, u které jsem byla vedena jako jeden z jejich hlavních certifikovaných instruktorů. Protože každý prochází vývojem, tak i já jsem přehodnotila svá přání a cíle a zaměřila se nadále jen na lekce yogy. Na mých lekcích společně pracujeme hlavně na vztahu k sobě samým a na jednoduché věci "mít se rád". Vedu lekce jemné yogy zaměřené hlavně na regeneraci a to nejen po náročných sportovních výkonech, ale hlavně po náročné práci ať už fyzické nebo psychické. Na mých hodinách načerpáte zpátky sílu a energii, která Vám vykouzlí úsměv na tváři.´´

nstruktor Yoga / Yoga Teacher (Yoga Federation of Europe) Instruktor fitness - osobní trenér (IDEA) Instruktor kondičního posilování (IDEA) Nike fitness instruktor Dynamic Yoga Asthanga Yoga Funkční trénink Plyometrie Cvičení v těhotenství a po porodu

Míša Pomajslová 

Lektorka meditace pro začátečníky

Meditace mi do slova a do písmene změnila život. Několikrát. Mění mi život neustále. Každodenní praktikování má skutečně tu moc. Z Kanadských a Kalifornských festivalů, přes Kostariku a Panamu až zpátky "domů" do Jirkova, jsem se vrátila bohatší nejen o zážitky a spoustu přátel, ale také o napojení na svou Intuici. Na svých lekcích s Vámi sdílím to, co je mému srdci nejbližší. Napojení se na svůj vnitřní hlas, na své intuitivní vedení. Je to Kouzlo v každodenním životě.

Mgr. Lenka Hotařová

lektorka cvičení s vlastní vahou

Vystudovala pedagogickou školu a vučuje na střední škole psychologii a tělocvik, má kurz dětské jógy a zkušenosti s vedením jak dětské jógy u nás ve studiu, tak i skupinových lekcí pro dospělé.