O nás

Ing. Mgr. Veronika Bílá Sýkorová

Lektorka poweryogy a kurzů jógy

Joga mě doprovází bezmála 13 let. Věnuji se především dynamickým stylům jógy, jako je power jóga, ashtanga jóga, vinyasa jóga nebo slow flow jóga. Jsem certifikovanou lektorkou power jogy a vinyasa jógy z Power Yoga Akademie a absolvovala jsem Základy Ashtanga jógy na AYSP, kurz YIN yogy, pranjamy a meditace na YOfyz pod vedením indického učitele. Dále kurz jógy pro těhotné a jsem také certifikovaný lektor AirAcro.

V posledních letech jsem se zaměřila i na stravu a stala jsem se výživovým poradcem, kurz jsem si dělala na FTVS Karlovy univerzity. 


Monika Elisová

Lektorka hatha jógy a dětské jógy

Jsem pedagogem volnočasových aktivit v DDM Jirkov. Učím keramiku a jógu. Jógu jsem začala cvičit před 9 lety.Míša Hřibovská

Lektorka dynamické jógy - jóga pro pevný střed těla

S jógou jsem se poprvé osobně seznámila v těhotenství mé dnes již osmileté dcery a dneska už si život bez jógy nedokážu představit. Úplně jsem jí propadla. Až tak, že jsem se rozhodla jógu předávat dál a stala se certifikovanou lektorkou jógy. Jsem stále na cestě a pořád se učím něco nového a hlubšího.
Baví mě překonávat své hranice (hlavně ty v hlavě) a zkoušet nové věci inspirovaná heslem: "To jsem ještě nedělala, to mi určitě půjde! Zajímá mě vše týkající se zdraví a vitality. Rozhodla jsem se totiž, že já nikdy nebudu stará a nemocná. A tak to prostě bude
Už se na vás moc těším na svých lekcích.


NAPIŠTE NÁM

info.manta.studio@gmail.com


SDÍLEJTE S NÁMI

ZAVOLEJTE NÁMDALŠÍ PROJEKTY:

videouložiště: https://www.mantajogapremium.cz/

PONDĚLÍ-SOBOTA

studio k 1.12.2022 ukončilo činnost
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!