O nás

Ing. Mgr. Veronika Sýkorová

Majitelka - lektorka jógy

Joga mě doprovází bezmála 13 let. Věnuji se především dynamickým stylům jógy, jako je power jóga, ashtanga jóga, vinyasa jóga nebo slow flow jóga. Jsem certifikovanou lektorkou power jogy a vinyasa jógy z Power Yoga Akademie a absolvovala jsem Základy Ashtanga jógy na AYSP, kurz YIN yogy, pranjamy a meditace na YOfyz pod vedením indického učitele. Dále kurz jógy pro těhotné a jsem také certifikovaný lektor AirAcro.

V posledních letech jsem se zaměřila i na stravu a stala jsem se výživovým poradcem, kurz jsem si dělala na FTVS Karlovy univerzity. 


Monika Szegenyová

Lektorka hatha jógy a dětské jógy

Jsem pedagogem volnočasových aktivit v DDM Jirkov. Učím keramiku a jógu. Jógu jsem začala cvičit před 9 lety.Mgr. Lenka Hotařová

Lektorka dětské jógy

Jsem učitelka na střední pedagogické škole v Mostě. Jógu cvičím 3 roky. V průběhu studia
jsem absolvovala kurz zdravotní tělesné výchovy na fakultě tělesné výchovy v Plzni. Nyní se věnuji
cvičení jógy s dětmi. V této oblasti jsem absolvovala kurz metodiky dětské jógy pro předškolní děti od
ČADJ.


Míša Hřibovská

Lektorka dynamické jógy - jóga pro pevný střed těla

S jógou jsem se poprvé osobně seznámila v těhotenství mé dnes již osmileté dcery a dneska už si život bez jógy nedokážu představit. Úplně jsem jí propadla. Až tak, že jsem se rozhodla jógu předávat dál a stala se certifikovanou lektorkou jógy. Jsem stále na cestě a pořád se učím něco nového a hlubšího.
Baví mě překonávat své hranice (hlavně ty v hlavě) a zkoušet nové věci inspirovaná heslem: "To jsem ještě nedělala, to mi určitě půjde! Zajímá mě vše týkající se zdraví a vitality. Rozhodla jsem se totiž, že já nikdy nebudu stará a nemocná. A tak to prostě bude
Už se na vás moc těším na svých lekcích.


Dana Radimcová

Lektorka jógové terapie

Mé jméno je Dana Radimcová a józe se věnuji přes dvacet let. Certifikovaný kurz jógy trvající bezmála jeden rok jsem absolvovala v loňském roce v Praze pod vedením skvělých lektorek. K tomu přibyly další semináře a přednášky o józe, jako jóga pro děti, jóga a fyziologie, meditace a na další už se předem těším. Je mi bližší méně dynamické cvičení, jemná jóga, jin jóga či jóga pro seniory. Jógu vnímám jako cestu k lepšímu zdravotnímu stavu, k dobré náladě , k harmonii i ke štěstí. Je na ní stále co poznávat a co se učit.

"Jóga je tak hluboká, že se cítím věčným začátečníkem". Ifet Hodžič v knize Ananda jóga-jóga radosti


Míša Pomajslová 

Lektorka meditace pro začátečníky

Meditace mi do slova a do písmene změnila život. Několikrát. Mění mi život neustále. Každodenní praktikování má skutečně tu moc. Z Kanadských a Kalifornských festivalů, přes Kostariku a Panamu až zpátky "domů" do Jirkova, jsem se vrátila bohatší nejen o zážitky a spoustu přátel, ale také o napojení na svou Intuici. Na svých lekcích s Vámi sdílím to, co je mému srdci nejbližší. Napojení se na svůj vnitřní hlas, na své intuitivní vedení. Je to Kouzlo v každodenním životě.